Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia komunikacyjne

OC KOMUNIKACYJNE

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Każdy właściciel pojazdu mechanicznego (samochodu, ciągnika rolniczego, a nawet przyczepy) ma obowiązek zawrzeć umowę ubezpieczenia OC. Zakres ubezpieczenia określa ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, zatem jest ono takie same we wszystkich towarzystwach.

AUTO CASCO

Jest to ubezpieczenie dobrowolne zapewniające ochronę Twojego auta, w zależności od zakresu może chronić przed wandalizmem, kradzieżą, gradem, wichurą a także uszkodzeniami pojazdu wynikłymi z winy właściciela.

ASSISTANSE

Assistance gwarantuje Ci komfort w codziennym użytkowaniu ubezpieczonego pojazdu, który może zostać zakłócony podczas nagłej awarii w drodze, problemów z odpaleniem samochodu czy też innych nieprzewidzianych okoliczności. Z ubezpieczeniem Assistance możesz liczyć w takich przypadkach na pomoc techniczną.

NNW

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW zapewni całoroczną ochronę na wypadek wszelkich zdarzeń drogowych, które mogą narazić Ciebie i podróżujących z Tobą pasażerów na utratę życia lub zdrowia.